Wie doen er mee?

Er zijn ruim 200 basisscholen aangesloten bij Samen in ontwikkeling.

Op dit moment zijn de volgende scholen aangesloten bij Samen opleiden. Een deel hiervan is Erkende opleidingsschool. De overige scholen zijn aspirant-opleidingsschool of stageschool.

De onderstaande scholen zijn erkend opleidingsschool. Dat wil zeggen dat ze aantoonbaar de kwaliteit van samen opleiden bevorderen en borgen.

Willem Teellinckschool  Achterberg
Johannes Calvijnschool Amersfoort
De Wijngaard Barendrecht
De Rank  Barendrecht/Sliedrecht
Ds. J. Fraanjeschool De Vesting Barneveld
Ds. J. Fraanjeschool De Burcht Barneveld
Eben-Haëzerschool Barneveld
Rehobothschool Barneveld
CBS De Ark  Bergambacht
Verhoeff-Rollmanschool Bodegraven
De Olijfboom Capelle aan den Ijssel
Prins Mauritsschool Dirksland
De Lelie Driebruggen
Stadhouder Willem 3-school Ede
Rehobothschool Genemuiden
Koelmanschool Goes
Beversluisschool Gouda
Graaf Jan van Nassauschool Gouda
Koningin Wilhelminaschool Hardinxveld-Giessendam
Willem de Zwijgerschool Hendrik- Ido- Ambacht
Willem Farelschool Hoevelaken
Bogermanschool Houten
Groen van Prinsterenschool Kampen
Eben-Haëzerschool Kapelle
Juliana van Stolbergschool Kapelle
Rehobothschool Kootwijkerbroek
Johannes Calvijnschool Leerdam
Eben-Haëzerschool Lekkerkerk
Timotheüsschool Lelystad
De Akker Lisse
De Bron Lunteren
De Wegwijzer Lunteren
Nederwoud Lunteren
Petrus Immensschool Middelburg
Herman Faukeliusschool Middelburg
Rehobothschool Moerkapelle
De Schakel Nieuw-Lekkerland
Seba en Rehobothschool Ochten
Eben-Haëzerschool  Oud Beijerland
De Schuilplaats Putten
School Huinen Putten
Banisschool Rijssen
Brekeldschool Rijssen
Haarschool Rijssen
Ronde Maatschool Rijssen
Wittenbergschool Scherpenzeel
Koningin Julianaschool s-Gravenpolder
School met de Bijbel Sint-Annaland
Juliana van Stolbergschool Sint-Maartensdijk
De Akker Sliedrecht
Koning Willem Alexanderschool Staphorst
Eben-Haëzerschoolschool  Tholen
Prins Willem Alexanderschool Uddel
Petrus-Dathenusschool Urk
Cornelis Zeemanschool Urk
Eben-Haezerschool  Utrecht
Johannes Calvijnschool Veenendaal
Joh. Bogermanschool Vriezenveen
Johannes Calvijnschool Wolphaartsdijk
ds. G.H. Kerstenschool Yerseke
ds. Abraham Hellenbroekschool Zwijndrecht
Onderstaande scholen hebben de intentie om erkende opleidingsschool te worden:
 
SmdB De Burcht Aalst
De Akker Amstelveen
Rehobothschool Barendrecht
School met de Bijbel  Benthuizen
School met de Bijbel Bleskensgraaf
ds. G.H. Kerstenschool Borssele
Willem van Oranjeschool Brakel
De Bron Bruchem
Het Baken Capelle aan den Ijssel
Eben-Haëzerschool Den Haag
Koningin Beatrixschool Den Haag
ds. Baxschool Doornspijk
Hoge Enk Mattanja Doornspijk
Calvijnschool Ederveen
Rehobothschool Geldermalsen
Eben-Haëzerschool  Genemuiden
Dr. C. Steenblokschool Goes
ds. Koelmanschool Gorinchem
Samuelschool Gouda
De Fakkel Goudriaan
SmdB De Zaaier Hedel
Eben-Haëzerschool Kamerik
Samuelschool Kapelle
PCB De Rank  Kerkwijk
Julianaschool Krabbedijke
PCB De Wegwijzer  Krimpen aan de Lek
Johannes Calvijnschool Krimpen aan den Ijssel
Dr. Comrieschool Kruiningen
SmdB Langbroek
SmdB Het Kompas Montfoort
School met de Bijbel Nieuw-Beijerland
School met de Bijbel Nieuwer ter Aa
School met de Bijbel Nieuwerkerk
SmdB De Wegwijzer  Nieuw-Lekkerland
CBS De Bornput Oostdijk
ds. Joh. Bogermanschool Oosterland
Rehobothschool Opheusden
Eben-Haëzerschoolschool Opheusden
Eben-Haezerschool  Ottoland
Koningin Wilhelminaschool Ouderkerk aan den Ijssel
Dr. Maarten Lutherschool Punthorst
De Fontein Putten
De Akker Putten
Diermen- & Steenenkamerschool Putten
Ichtusschool Putten
In den Climtuin Rijssen
Heijbergschool Rotterdam
Goede Herderschool Rotterdam
Emmaschool Rotterdam
Ichthusschool Schoonhoven
Eben-Haëzerschool s-Gravenzande
Johannes Calvijnschool Sliedrecht
Daniëlschool  Soest
Rehobothschool Stavenisse
Oranje-Nassauschool Stolwijk
Rehobothschool Uddel
Ds. E. du Marchie van Voorthuysenschool Urk
De Schakel Vinkeveen
Johannes Calvijnschool Vlaardingen
Bethelschool Waddinxveen
Joh. Groenewegenschool Werkendam
CBS De Hoeksteen  Wijk en Aalburg
CBS De Zaaier  Wijngaarden
Wartburg Woudenberg
School met de Bijbel Zuilichem
Onderstaande scholen zijn erkende stagescholen (S1):
 
dhr. Willem Versluijsschool Aagtekerke
ds. J. Breukelmanschool (Rembrandtlaan) Alblasserdam
ds. J. Breukelmanschool (Weversstraat) Alblasserdam
Rehobothschool Alphen aan den Rijn
ds. G. Voetiusschoolschool Andel
Eben-Haëzerschool Apeldoorn
Joos van Larenschool Arnemuiden
Eben-Haëzerschool Bennekom
CBS De Wegwijzer Berkenwoude
Eben-Haëzerschool Boskoop
ds. P. van Dijkeschool Bruinisse
Groen van Prinsterenschool Capelle aan den Ijssel
De Ontmoeting Capelle aan den Ijssel
PCB de Horizon Capelle aan den Ijssel
Prins Mauritsschool Delft
Prins Mauritsschool Delft
t Kompas Den Bommel
De Wijngaard Doetinchem
Voetiusschool Doorn
IKC Eden Dordrecht
Eben-Haëzerschool Drachten
Eben-Haëzerschool Elspeet
Boaz Jachinschool Elspeet
School met de Bijbel Emst
Augustinusschool Ermelo
School met de Bijbel Gameren
Eben-Haëzerschool Goedereede
CBS Het Mosterdzaadje Gortel
Johannes Calvijnschool Gouda
De Bron Gouderak
School met de Bijbel Goudswaard
SmdB Het Visnet Grafhorst
De Zaaier Groningen
CBS Eben-Haëzerschool Groot-Ammers
CBS Rehobothschool  Groot-Ammers
SmdB 'De Zaaier' Harskamp
Stadhouder Willem 3-school Hendrik Ido Ambacht
Prins Johan Frisoschool Herkingen
Eben-Haëzerschool Hollandscheveld
CBS Het Braambos Hoofddorp
ds. G. Voetiusschoolschool Katwijk
Groen van Prinsterenschool Katwijk
Sébaschool Kesteren Kesteren
De Wegwijzer Kesteren
Groen van Prinsterenschool Klaaswaal
Jacobus Koelmanschool Krimpen aan den Ijssel
Admiraal De Ruyterschool Krimpen aan den Ijssel
PCB De Wegwijzer  Krimpen aan den IJssel
Eben-Haëzerschoolschool Leerbroek
De Bron Leiderdorp
Eben-Haëzerschool Lienden
SmdB Ruitenbeek Lunteren
SmdB 'De Valk' Lunteren
Boazschool Meliskerke
CBS De Schakel Meteren
SBO de Wegwijzer Middelharnis
Groen van Prinsterenschool Middelharnis
Bosseschool Middelharnis
CBS De Bron Molenaarsgraaf
CBS De Wegwijzer Nederhemert
CBS De Regenboog Nieuwaal
CBS De Loofboom Nieuwerkerk aan den Ijssel
Oranje-Nassauschool Nieuwe-Tonge
P. van der Veldenschool Nieuw-Lekkerland
CBS Eben-Haëzerschool Nieuwpoort
School met de Bijbel Noordeloos
ds. C. de Ridderschool Nunspeet
ds. Stuivenbergschool Nunspeet
Eben-Haëzerschool Oldebroek
Eben-Haëzerschool Oostkapelle
De Hervormde school Opheusden
Groen van Prinsterenschool Oud-Alblas
SmdB Koningin Beatrix Ouddorp
Koningin Julianaschool Ouderkerk aan den Ijssel
De Bron Oude-Tonge
Kindcentrum Oranje-Nassau Papendrecht
IKC Beatrix Papendrecht
Kindcentrum Prins Constantijn Papendrecht
CKC Prins Floris Papendrecht
Juliana van Stolbergschool Poederoijen
De Fontein Puttershoek
School met de Bijbel Randwijk
Eben-Haëzerschool Rhenen
ds. G.H. Kerstenschool Ridderkerk
Rehobothschool Ridderkerk
Petrus Datheenschool Rotterdam
Groen van Prinsterenschool Scherpenisse
Koningin Julianaschool Sint Philipsland
A. de Vriesschool Sliedrecht
Oranje-Nassau Sliedrecht
School met de Bijbel Sommelsdijk
SmdB Speulderbrink Speuld gem Ermelo
Cb De Rank Sprang-Capelle
ds. Harmen Doornveldschool Staphorst
Prins Mauritsschool Staphorst
Willem de Zwijgerschool Staphorst
Rehobothschool Stavenisse
School met de Bijbel Steefkerk
Zomerland Stellendam
Het Kompas Stellendam
Oranje-Nassausschool Stolwijk
ds. D.L. Aangeenbrugschool Terneuzen
Eben-Haëzerschool Teuge
Johannes Calvijnschool Urk
Dr. Maarten Lutherschool Urk
Obadjaschool Urk
Oranje Nassauschool Veen 
Dr. C. Steenblokschool Veenendaal
Graaf Jan van Nassauschool Vlissingen
D'n Akker Waarde
SmdB  Wekerom Wekerom
Jan de Bakkerschool Woerden
CNS Wouterswoude  Wouterswoude
Rehobothschool Zeist
Koningin Wilhelminaschool Zoetermeer
Obadjaschool cluster 3 Zwolle
SBO Eliëzerschool Zwolle
Obadjaschool cluster 4 Zwolle

Op de kaart

Bekijk ook via onderstaande kaart welke scholen zijn aangesloten bij Samen in ontwikkeling.